ADVENTNÉ STRETNUTIE PRI KAPUSTNICI

V predvečer, na vigíliu 4. adventnej nedele sa naša farnosť rozhodla zorganizovať, po covidovej prestávke, adventné stretnutie pri kapustnici. Na úvod podujatia sme sa zjednotili v krátkej modlitbe, kňaz požehnal kapustnicu i prítomných a chrámový zbor obohatil program o vianočnú koledu. Vďaka obetavosti organizátorov a všetkých dobrovoľníkov, za čo im patrí nesmierna vďaka, bolo stretnutie veľmi úspešné. Už počas celého adventného obdobia naše šikovné mladé ženy a matky piekli vianočné oblátky a pripravovali rôzne predmety, vianočné dekorácie, perníčky a malé prekvapenia. Veľký úspech mali oblátky s potlačou nášho kostola sv. Lukáša. Aj keď bolo dosť chladno, všetkých iste zohriala vynikajúca kapustnica varená tradične v kotli a neskutočne chutný horúci punč. Mal veľký úspech a jeho nealkoholická verzia chutila aj deťom. V tomto roku bolo pre prítomných pripravené aj prekvapenie, tombola s hlavnou cenou, ktorým bol živý kapor.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pripravili krásnu atmosféru a svojou prítomnosťou prišli podporiť toto milé podujatie. Prikladáme pár fotografií. Viac si môžete pozrieť vo fotogalérii.

You may also like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *