Objav svoju farnosť

Rada pre mládež KBS organizuje novú kampaň Objav svoju farnosť

Bratislava 20. mája (TK KBS) Rada pre mládež a univerzity KBS organizuje Kampaň s názvom Objav svoju farnosť. Kampaň prebieha na sociálnych sieťach do 25. júla 2021 a je zameraná na mladých ľudí. Jej cieľom je, aby mladý človek upriamil svoju pozornosť na farnosť ako na miesto odkiaľ pochádza a kam sa vracia. Farnosť je tiež miestom rastu, ale aj požehnaním. Hlavná časť kampane prebieha na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, nakoľko tieto sú blízke mladým ľuďom. 

Táto iniciatíva vznikla po poslednom zasadnutí Rady pre mládež a univerzity KBS.

Farnosť je miestom spoločného kráčania. Kňazi, laici, rodiny, mladí, starí, slobodní deti, všetci patria do farnosti a odzrkadľujú rozmanitosť a predsa sú jedným Božím ľudom ,v ktorom sa prejavuje Duch Svätý. Preto chceme touto kampaňou pomôcť mladým ľuďom viac vnímať, že sú súčasťou farnosti ale taktiež, že oni sami sú darom pre farnosť a prinášajú do nej požehnanie,“ hovorí kňaz Matúš Reiner, tajomník Rady pre mládež a univerzity KBS.

You may also like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *